Szafy wnękowe

Firma Häcker jest producentem mebli kuchennych od 1898 roku – mebli kuchennych najwyższej jakości.
Procesy produkcyjne oparte są na najnowszych i najlepszych technologiach produkcyjnych.
Również dobór wysokojakościowych materiałów jest cechą wyróżniającą firmę Häcker i jej produkt.

Marka Häcker  ceniona jest w branży i wśród klientów także za nacisk kładziony na możliwości projektowe. Häcker  oferuje meble kuchenne zarówno w wybitnym stopniu ergonomiczne i funkcjonalne, jak i o świetnym zestawieniu kolorystycznym i materiałowym, idącym wraz z trendami architektury światowej. Wzornictwo w firmie Häcker sięga od kuchni klasycznych, poprzez kuchnie wykonane w stylu rezydencji pozamiejskich do kuchni nowoczesnych i kuchni o wysokich aspiracjach designerskich. Wyrazem uznania dla firmy Häcker za jej nowatorstwo architektoniczne bylo przyznanie jej w ostatnim czasie trzech prestiżowych nagród BMK (2007, 2010 i 2011).

Firma Häcker jest znana w swej branży jako gwarant solidności, niezawodności, zaangażowania i sukcesu. Häcker jest niezawodnym partnerem handlu specjalistycznego. Szybkość i elastyczność to maksyma firmy Häcker w dziedzinach organizacji procesów produkcjnych, terminów dostaw i jakości.

Wysoka jakość zarządzania i funkcjonowania firmy Häcker znalazła swoje odbicie w certyfikacji ISO 9001. Rzetelność finansowa firmy Häcker została uhonorowana prestiżowym znakiem jakości „B2B Qualitätslabel“. Świadome zarządzanie środowiskiem naturalnym potwierdzone zostało m.in. cetryfikatem ISO 14001.

Wszystkie materiały stosowane w produkcji mebli kuchennych są proekologiocze, posiadają odpowiednie cetryfikaty lub spełniają odpowiednie wymogi prawne. Gotowy produkt spełnia oczywiście wszelkiego rodzaju normy bezpieczeństwa.

Dzięki tak daleko idącemu zaangażowaniu firma Häcker odniosła znaczący sukces nie tylko na rodzimym rynku niemieckim, ale również w ponad 60 krajach całego świata.

w naszym studio znajdziesz bogatą ofertę mebli kuchennych oraz sprzęt AGD renomowanych producentów, Wszystko po to, aby nasz klient mógł zostać potraktowany kompleksowo, gdyż niezwykle ważna jest dla nas wygoda i oszczędność czasu. Nasi projektanci dołożą wszelkich starań aby nasz projekt był dokładnie tym czego szukasz,  a zmontowana kuchnia  cieszyły Ciebie i Twoich najbliższych przez długie lata!